PLANTERINGSBORD, rostfritt stål, 1900-tal.

433383. PLANTERINGSBORD, rostfritt stål, 1900-tal.

Längd 150 cm. Bredd 75 cm. Höjd 75 cm.

Bruksslitage. Skiva med märken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 938