GOLVUR, 1800-TAL.

GOLVUR, 1800-TAL.
4333478. GOLVUR, 1800-TAL.

Urtavla märkt Carl Johan Tysell Lund.
Skuren dekor samt blomstermåleri.
Höjd 205 cm, bredd 56 cm.

Bruksslitage, torrsprickor, ett lod saknas, för funktionen ansvaras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
4333478. GOLVUR, 1800-TAL.

Höjd 205 cm, bredd 56 cm.

Antal besök: 221