KABYLGEVÄR, 1800/1900 tal.

KABYLGEVÄR, 1800/1900 tal.
4333357. KABYLGEVÄR, 1800/1900 tal.

Längd ca 161 exkl laddsock.

Slitage, skador, delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 161 exkl laddsock.

Antal besök: 727