POSTSKÅP, bemålad furu, 1900-tal.

4333348. POSTSKÅP, bemålad furu, 1900-tal.

Postskåp med 18 fack, delvis bemålad
Längd 60, bredd 36, höjd 155 cm.

Nyckelskyltar saknas, sprickor, bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 487