SPELBORD, omkring 1900, rokokostil, mahogny.

4333301. SPELBORD, omkring 1900, rokokostil, mahogny.

Höjd 76, 84x42,5, utfälld skiva 84x84 cm.

Slitage, fanerskador och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 158