PARAPLYSTÄLL, solid teak, 1960-tal.

4333189. PARAPLYSTÄLL, solid teak, 1960-tal.

Höjd: ca 47 cm
ca 24.5 cm i diameter.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 47 cm
ca 24.5 cm i diameter.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 197