SIDEBOARD. ca 1960-tal, teak.

SIDEBOARD. ca 1960-tal, teak.
4333177. SIDEBOARD. ca 1960-tal, teak.

Skåpdel med skjutdörrar, nederdel med lådor.

Höjd 117, bredd 200, djup 44,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 456