SIDEBOARD, 1900-tal.

SIDEBOARD, 1900-tal.
4333048. SIDEBOARD, 1900-tal.

Höjd 78 cm
Bredd 150 cm
Djup 51 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
4333048. SIDEBOARD, 1900-tal.

Höjd 78 cm
Bredd 150 cm
Djup 51 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 291