FLASKSCHATULL MED 4 FLASKOR. Trä, glas, sent 1800-tal.

4333019. FLASKSCHATULL MED 4 FLASKOR. Trä, glas, sent 1800-tal.

Mått 20 x 20 x 23,5 cm.

Bruksslitage. Locket har böjt sig något. Nagg i ena flaskan. Låset fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 20 x 20 x 23,5 cm.

Antal besök: 147