DOCKSKÅP, trä, Lundby, 1980/90-tal.

4333018. DOCKSKÅP, trä, Lundby, 1980/90-tal.

Nätsladd ingår.
Höjd ca: 39 cm.
Längd ca: 70 cm.
Bredd ca: 25 cm.

Bruksskick, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nätsladd ingår.
Höjd ca: 39 cm.
Längd ca: 70 cm.
Bredd ca: 25 cm.

Bruksskick, ytsmuts.

Antal besök: 275