ULLA NORDENFELT. Skogslandskap, akvarell, signerad.

4332906. ULLA NORDENFELT. Skogslandskap, akvarell, signerad.

Rammått: 48 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 48 x 62 cm.

Antal besök: 220