MICHAEL BECKER. Abstrakt komposition, rastertryck, signerad, numrerad 50/60, daterad 1996.

4332884. MICHAEL BECKER. Abstrakt komposition, rastertryck, signerad, numrerad 50/60, daterad 1996.

Rammått: 61 x 78 cm.
Bildmått: 44 x 63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 61 x 78 cm.
Bildmått: 44 x 63 cm.

Antal besök: 220