MATTA, rölakan, monogramsignerad BI. Ca 208 x 136 cm.

433286. MATTA, rölakan, monogramsignerad BI. Ca 208 x 136 cm.

Mönster i bl a rött och grönt mot ljusbotten.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 710