MATBORD, gustaviansk-stil, samt iläggsskivor.

4332724. MATBORD, gustaviansk-stil, samt iläggsskivor.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 110 cm
Djup ca 55 cm
Iläggsskiva ca 50 cm x 2 st.

repor, märken, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 110 cm
Djup ca 55 cm
Iläggsskiva ca 50 cm x 2 st.

Antal besök: 374