BORDSUR, Pirelli, 1900-tal.

BORDSUR, Pirelli, 1900-tal.
4332573. BORDSUR, Pirelli, 1900-tal.

Diameter ca 16 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16 cm.

Antal besök: 149