Längd ca 104 bredd 47 höjd 94 cm.
Renoverad, kompletterad. Slitage, skador. Maskstungen. Lås på lådor saknas delvis samt utbytt, nycket till utbytt lås saknas. Nyckel till klaff finns.
Nyckel/nycklar finns.