MODULSOFFA. 3 dlr, "Playboy", Dux, 1970-tal.

4332522. MODULSOFFA. 3 dlr, "Playboy", Dux, 1970-tal.

Höjd ca 82, längd på båda håll ca 240, djup ca 90, sitthöjd ca 30 cm.

Bruksslitage, några plymåer med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 536