BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
433243. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 65 bredd 44,5 höjd 73 cm.

Slitage, maskstungen, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
433243. BYRÅ, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 610