RÖKROCK, STRÅHATT samt PIPDELAR, 18/1900-tal.

433223. RÖKROCK, STRÅHATT samt PIPDELAR, 18/1900-tal.

Enligt bild.
Hatt märkt Modern Elegant.

Pipor ej kompletta samt skador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild.
Hatt märkt Modern Elegant.

Antal besök: 1 215