SOFFA, Chesterfield modell, England.

4332149. SOFFA, Chesterfield modell, England.

Längd ca 150 cm.
Ryggens höjd ca 74 cm.

Repor, bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 150 cm.
Ryggens höjd ca 74 cm.

Repor, bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 398