ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
433194. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

Klädd i tyg med växtlig dekor. Lös sittplymå.

Bruksslitage. Stötmärken på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 059