ELLEN MORTENSEN. Tekoppar, 6 stycken, flintgods,"Crocus" Gefle.

4331840. ELLEN MORTENSEN. Tekoppar, 6 stycken, flintgods,"Crocus" Gefle.

Total höjd med fat ca 8,5 cm.

Bruksskick, 1 av kopparna med krackelerad botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd med fat ca 8,5 cm.

Antal besök: 303