MÅLNING, Kina troligen tidigt 1900-tal.

433177. MÅLNING, Kina troligen tidigt 1900-tal.

Guache på duk bilden av en hustru till en hög tjänsteman.

Ålder och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålder och slitage.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 788