JOHAN OSSIAN ANDERSSON. Olja på duk, signerad.

433164. JOHAN OSSIAN ANDERSSON. Olja på duk, signerad.

Fiskebåtar på lugnt hav, ca. 48x68 cm.

Fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläck.

Antal besök: 1 175