ROLF ANDERSSON. OLJA PÅ DUK, signerad samt daterad 67.

4331601. ROLF ANDERSSON. OLJA PÅ DUK, signerad samt daterad 67.

50x74 cm
Rammått 66x90 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x74 cm
Rammått 66x90 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 223