SKRIVBORD 1940-50-tal.

43315. SKRIVBORD 1940-50-tal.

Ek med 2 hurtsar. Längd 192, bredd 90, höjd 77 cm.

Litet fanerstycke saknas, för övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!
43315. SKRIVBORD 1940-50-tal.

Antal besök: 1 916