SKÅL, mässing, orientalisk.

SKÅL, mässing, orientalisk.
4331543. SKÅL, mässing, orientalisk.

Diameter ca 22 cm. Diameter ca 10 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 102