FAT, "Pomona", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mit.

433146. FAT, "Pomona", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mit.

Porslin. Längd 43 cm. Bredd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 929