KARMSTOLAR, Karl-Johan stil, 1900-tal.

4331385. KARMSTOLAR, Karl-Johan stil, 1900-tal.

Djup 60, bredd 58, sitthöjd 45, höjd rygg 84 cm.

Bruksskick,
smärre repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick,
smärre repor, fläckar.

Antal besök: 320