EN MÄNGD CAPODIMONTE FIGURER.

EN MÄNGD CAPODIMONTE FIGURER.
4331244. EN MÄNGD CAPODIMONTE FIGURER.

För att inkludera ”En man steker på öppen eld” (höjd 22 cm), ”Bokläsning”, ”Sjömansfiskare” och olika andra figurer, totalt 11, se bilder online.

Allmän ålder och hanteringsslitage. Vissa märken, repor, förluster och skador. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 161