DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). PUNKNOTT.

4331136. DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). PUNKNOTT.

Signerad och daterad 98 (snittad), inskriven ”Punknowle” [sic] på ram, olja och sgraffito på pannå
17 x 17 cm.; 29,5 x 29,5 cm totalt.

Bra skick.

Tema

20th Century Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Tema

20th Century Art & Design

Antal besök: 461