DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). BEGONIA II.

4331135. DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). BEGONIA II.

Signerad och daterad 95 (snittad), även signerad och inskriven a tergo, olja på dukskiva
17,5 x 17,5 cm.; 29,5 x 29,5 cm totalt.

Behöver en lätt rengöring.

Tema

20th Century Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Behöver en lätt rengöring.

Tema

20th Century Art & Design

Antal besök: 385