SARA HAYWARD (B.1963). VENEDIG 1.

4331071. SARA HAYWARD (B.1963). VENEDIG 1.

Signerad, akryl på papper
48 x 33 cm.; 79 x 61cm totalt

Proveniens: Bridport, Pierrepoint Gallery.

Bra skick; oglaserad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad, akryl på papper
48 x 33 cm.; 79 x 61cm totalt

Bra skick; oglaserad.

Antal besök: 192