FÖRGYLLD MÄSSING BORDSLAMPBASER.

4330943. FÖRGYLLD MÄSSING BORDSLAMPBASER.

BORDSLAMPOR, ett par, förgylld mässing, 1900-talets början, H. 44cm.

De behöver omkoppling.

Gör en kostnadsfri värdering!

De behöver omkoppling.

Antal besök: 123