CEFERINO OLIVÉ. Tossa de Mar.

CEFERINO OLIVÉ. Tossa de Mar.
4330896. CEFERINO OLIVÉ. Tossa de Mar.

Akvarell på papper
Signerad och daterad 1961
36,5x44,5 cm.

Det har inte granskats utanför ramen. Träram, med akrylglas.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
Signerad och daterad 1961
36,5x44,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 203