CATALAN SCHOOL, 21ST CENTURY. Abstrakt komposition.

4330890. CATALAN SCHOOL, 21ST CENTURY. Abstrakt komposition.

Blandteknik på papper
Signerad” (?) ujem”, daterad 2007 och dedikerad
40x32 cm.

Det har inte granskats utanför ramen. Träram med akrylglas.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på papper
40x32 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 164