CAFEBORD, 1 par, metall & marmor, samtida.

4330663. CAFEBORD, 1 par, metall & marmor, samtida.

Höjd: ca 73 cm
ca 84 x 64 cm.

nagg i kanter på sten finns, övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 73 cm
ca 84 x 64 cm.

Antal besök: 206