HERRBETJÄNT, valnöt, 1900-tal.

4330481. HERRBETJÄNT, valnöt, 1900-tal.

Herrbetjänt på hjul med detaljer i mässing

Höjd: 107 cm
Bredd: 45 cm.

Helhetsintrycket är gott, mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 107 cm
Bredd: 45 cm.

Antal besök: 299