THOMAS SMYTHE (BRITTISK, 1825-1906).

4330399. THOMAS SMYTHE (BRITTISK, 1825-1906).

”Haywain korsar en Ford”
signerad nere till vänster
olja på duk
40 x 50 cm (15,75 x 19,75 tum)

Ursprung:
Privat Collectioin Storbritannien.

Det finns fläckiga märken på baksidan av återställd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Haywain korsar en Ford”
signerad nere till vänster
olja på duk

Ursprung:

Antal besök: 178