OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Stormen", kopia efter Pierre-Auguste Cot, olja på duk, signerad och daterad -94.

4330238. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Stormen", kopia efter Pierre-Auguste Cot, olja på duk, signerad och daterad -94.

Signerad "Tony", bildmått ca 99 x 75, rammått 108 x 84 cm.

Ytsmuts, något ospänd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts, något ospänd duk.

Antal besök: 309