MODELLTÅGSDELAR. MESTADELS FLEISCHMANN SAMT LIMA. SKALA H0.

4330214. MODELLTÅGSDELAR. MESTADELS FLEISCHMANN SAMT LIMA. SKALA H0.

Fleischmann.
Diesellok, nr. 1381, sannolikt gjutet hölje, inskription: DB V200035, längd: 22,5 cm, med original kartong.
Växellok, nr. 1306, plast hölje, längd: 11,5 cm, med original kartong.
Personvagn, nr. 20318 "Schlafwagen DSG", plåt hölje, längd: 25 cm, medföljande kartong.
Personvagn, nr. 33235 "Schlafwagen DSG", plast hölje, längd: 25 cm, medföljande kartong.
Raka och böjda skenor.
Växlar, bl.a. x2 nr. 1624 m.fl.

Lima.
Diesellok, nr. 208135 LG, inrskription: "DSB Mz 1408", plast hölje, längd: 23,5 cm, medföljande original kartong.

Bruksslitage. Patina. Ingen funktionsgaranti lämnas. Växellok vissa delar något tilltryckta. Kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fleischmann.
Raka och böjda skenor.

Lima.

Antal besök: 388