FISKFAT, porslin, Göteborg.

FISKFAT, porslin, Göteborg.
4330062. FISKFAT, porslin, Göteborg.

Mått 64x30 cm.

Krackelyr, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 64x30 cm.

Krackelyr, slitage.

Antal besök: 163