KRÖGARHUSET, kopparföremål, 11 delar.

4330020. KRÖGARHUSET, kopparföremål, 11 delar.

11 delar + 3st lock
Största diametern ca 25 cm.
Se foton för innehåll.

Gott bruksskick, repor förekommer.
Se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 delar + 3st lock
Största diametern ca 25 cm.
Se foton för innehåll.

Se foton.

Antal besök: 362