BORDSUR, 4 st, 18/1900-tal.

BORDSUR, 4 st, 18/1900-tal.
4330009. BORDSUR, 4 st, 18/1900-tal.

Bordsur troligen USA 2 st.
Sparuret.
Junghans med rundad överdel.
Höjd 27-39 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Funktions ej testad. Junghans saknar en list. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsur troligen USA 2 st.
Sparuret.
Junghans med rundad överdel.
Höjd 27-39 cm.

Antal besök: 170