SEDLAR, 9 st, Sverige, 1900-tal.

4329996. SEDLAR, 9 st, Sverige, 1900-tal.

5 st ovikta, två stjärnmärkta.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 402