CURT ASKER. Akvarell, signerad och daterad -88.

4329798. CURT ASKER. Akvarell, signerad och daterad -88.

33 x 45 cm. Rammått 42 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Asker (1930–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Curt Asker (1930–2015)

Antal besök: 286