OKÄND KONSTNÄR. akvarell, osignerad.

4329712. OKÄND KONSTNÄR. akvarell, osignerad.

Ramens mått ca 31x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 31x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
TH5
Antal besök: 109