BROSCH, 18K guld, 1948.

BROSCH, 18K guld, 1948.
4329608. BROSCH, 18K guld, 1948.

Brosch, 18K guld, siseleringar
Stämplad GVH, 18K, X8 (1948)
Storlek ca 4,5 x 2,5 cm

Vikt ca 6,65 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad GVH, 18K, X8 (1948)
Storlek ca 4,5 x 2,5 cm

Vikt ca 6,65 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 145