Brosch, 18K guld, siseleringar
Stämplad GVH, 18K, X8 (1948)
Storlek ca 4,5 x 2,5 cm
Vikt ca 6,65 gram.
Ytslitage.
Stämplad GVH, 18K, X8 (1948)
Storlek ca 4,5 x 2,5 cm
Vikt ca 6,65 gram.
Ytslitage.