MODELLBILAR, 20 STYCKEN, SPARK, MINIMAX.

4329552. MODELLBILAR, 20 STYCKEN, SPARK, MINIMAX.

Bland annat Lotus, Mercedes-Benz, Alfa Romeo och Aston Martin. Samtliga i kartonger som mäter ca 14x7,5x4,5 cm.

Kartonger med smärre slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 372