SNURRSTOL, Johanson Design, Markaryd, 1970-tal.

4329537. SNURRSTOL, Johanson Design, Markaryd, 1970-tal.

Galon/textil samt metall.
Höjd ca 101 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Etikettmärkt.

Bruksspår. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Galon/textil samt metall.
Höjd ca 101 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Etikettmärkt.

Bruksspår. Repor.

Antal besök: 156